Anička má ráda focení od malička. Už jako malá chodívala fotit do kočičího útulku. Ráda se pohybuje ve společnosti pejsků a kočiček. Do projektu se zapojila proto, že chce pomoci najít domov zvířátkům v útulcích, upozornit na problematiku okolo kastrací kočiček a především na to, jak alarmující je počet zvířátek bez domova.


Ivana se ​focení věnuje od roku 2012. Fotografii bere jako nedílnou součást našeho života, jako vzpomínku na celý život. Nejčastěji fotí sportovní akce, ale věnuje se i reportům z cestování, společenských akcí, produktovým fotografiím, přírodě a v neposlední řadě i fotografování domácích mazlíčků. Nejčastějším modelem je její Jack Russel Terier Bono. V projektu Click and Feed vidí smysl a ráda přes něj přispěje k cestě němých tváří do nových domovů.


Marek začal fotit v roce 2014. Od té doby intenzivně samostuduje foto techniku, kompozici, světlo a optiku. Hledáček objektivu a programy na upravování fotek má místo tužky a papíru. Je to takový jeho relax po práci.
Nejraději fotí černobílé fotky. Foto žánry které ho baví jsou hlavně Portréty, ale taky Dokument / Street foto nebo Wild Life. Při focení používá hlavně objektivy s pevným ohniskem. Využívá moderní i historické manuální objektivy - Markův web


Martina pracovala dlouho v oblasti marketingu (např. tři roky jako vedoucí marketingu v ZOO Praha) a nyní je doma s částečným invalidním důchodem. Zvířata i focení miluje, tak by ráda tyto dva koníčky spojila přávě přes Click and Feed.


Michalovým hlavním mottem je přirozené světlo a spontánní výrazy.Fotí v městské zástavbě, v přírodě a oblíbil si i speciální interiéry rozpadlých budov, tzv. urbex. Také rád fotí neobyčejné fotky s pomocí speciálních prvků - dýmový kouř, mouka, bahno a další prvky. Více o jeho práci najdete na jeho webu www.michalkostka.com


Petra fotí od roku 2013. Hlavním koníčkem se pro ni focení stalo v momentě, kdy si pořídila psa. Postupem času se začala zdokonalovat a tím pádem rozšířila i svoji fotografickou výbavu. Nejraději fotí právě zvířata a taky portréty. Více se o této talentované dámě můžete dozvědět na jejím webu www.petra-freyova.cz .


Renata zkrátka miluje zvířata a k tomu ráda fotí. Zapojení do projektu Click and Feed je pro ni radost. Doufá, že svými fotkami pomůže umístit spoustu chlupáčů do milujících rukou.


​Tereza začala fotit v roce 2013, kdy se rozhodla založit svůj vlastní food blog. Věnuje se psaní o gastronomii a focení je aktuálně její velký koníček: nejraději fotí jídlo a gastronomické festivaly, ale také přírodu nebo zajímavá městská zákoutí. Více se o ní můžete dozvědět na    www.terezapankova.tumblr.com   nebo    www.tastytalkings.com